9.8 C
Prizren
E enjte, 18 Prill, 2024

Muzeu i UÇK-së në Landovicë pastrohet nga mbeturinat

Muzeu i dëshmorëve në Landovicë të Prizrenit për ditë të tëra ishte shndërruar në fole zogjsh.

Mirëpo, ky problem tashmë është sanuar dhe është i gatshëm për vizitorë.

Këtë e konfirmoi për Klan Kosova edhe Nehat Elshanit, shef i kabinetit të kryetarit në Prizren.

Më Shumë

Si u vra para syve të gruas e vajzës? – Zbulohen detaje tronditëse të vrasjes së Beqir Morinës në Prizren

Beqir Morina u vra në mënyrë mizore me dhjetë plumba në kokë para syve të bashkëshortes dhe vajzës së tij 8-vjeçare. Aktakuza e Prokurorisë Themelore...

Totaj takohet me Presidentin e Këshillit të Ambasadorëve Amerikanë, Timothy Chorba

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj ka takuar Presidentin e Këshillit të Ambasadorëve Amerikanë, Timothy Chorba, në një drekë solemne në Army & Navy Club...

Lajmet e Fundit