22.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Ndahet Chris Martin me Gwyneth Paltrow, shkak një femër

Chris Martin me nje femerChris Martin duket se nuk e ka vuajtur shumë ndarjen me aktoren Gwyneth Paltrow, pasi ai është parë nën shoqerinë e një femre tjetër. Kur ai nuk ishte ndarë ende me bashkëshorten e tij, shoqërohej me një prezantuese.

Lideri i grupit “Coldplay”, Chris Martin dhe prezantuesja Alexa Chung, duket se janë parë rreth 2 muaj më parë së bashku.

Miqësia e tij me Alexa Chung ka nisur në Festivalin e Glastonbury-t vitin e fundit, kur ai ishte ende i martuar me aktoren.

Sipas një burimi të revistës “Heat”, ata u panë sërish bashkë javën e fundit, në një bar në New York.

Kujtojmë këtu faktin se Chris Martin i dha fund martesës së tij 10-vjeçare me Gwyneth Paltrow, me të cilën kanë dhe 2 fëmijë.

Më Shumë

Ishte duke punuar në arën e tij në Rahovec, has në një granatë dore të pashpërthyer

Një burrë ka raportuar se ka gjetur një granatë dore të pashpërthyer, derisa ishte duke punuar në arën e tij në Rahovec.   Ndërkaq, njësit policore...

Shpetim Duro, trajner i ri i FC Suharekës

Shpetim Duro është emëruar trajner i ri i FC Suharekës. Lajmi e ka bërë me dije FC Suhareka në faqen zyrtare në “Facebook”. "Timonieri nga Shqipëria...

Lajmet e Fundit