16.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Ndërron jetë gazetari Nazmi Misini

Gazetari i Radio Kosovës, Nazmi Misini është ndarë nga jeta. Lajmi është bërë i ditur nga ish kolegu i tij Sabit Ballbani në rrjetin social “Facebook”.

“Lamtumire shoku dhe kolegu im me i mire. Te prehesh ne paqe Nazmi Misini”, ka shkruar ai.

Misini përgjatë karrierës së tij si gazetar ka qenë edhe kryeredaktori i gazetës ‘Rilindja’./ KultPlus.com

Më Shumë

Ndërron jetë 51 vjeçarja nga Rahoveci, tri ditë më parë kishte denoncuar burrin dhe vjehrrën për dhunë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjakovë, ku ka humbur jetën një grua e cila po trajtohej në Spitalin Rajonal...

Shtyhet ndeshja e Superligës së Kosovës mes Sigal Prishtinës dhe Bashkimit

Ndeshja e kësaj jave në Superligën e Kosovës në basketboll ndërmjet Bashkimit dhe Sigal Prishtinës është shtyrë zyrtarisht nde Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit