1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Ndryshimi i motit, bora mbulon qytetin e Dragashit

Kjo javë kryesisht ka qenë me mot të ndryshueshëm, me diell dhe vranësira ndërsa gjatë ditës së sotme është paralajmëruar edhe për reshje të borës në disa vende.
Në një fotografi të publikuar nga drejtori i Arsimit në Komunën e Dragashit, Selim Kryeziu, shihet se bora ka mbuluar rrugët e këtij qyteti.

Më Shumë

Osmani takon presidentin e Emirateve, flasin për thellimin e bashkëpunimit

Presidentja Vjosa Osmani është takuar me presidentin e Emirateve të Bashkuara Arabe, Sheikh Mohamed bin Zayed Al Nahyan, me të cilin ka diskutuar për...

Grabitësit e argjendarisë në Suharekë sillen në gjykatë

Në Gjykatën Themelore në Prizren i kanë sjellë grupin e grabitësve të argjendarisë në Suharekë. Ky grup i armatosur ka plagosur dy policë, njërin...

Me sytë nga shorti

Lajmet e Fundit