26.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Në Prizren, një vajzë e mitur tenton të vetëvritet me barna

Një vajzë e mitur ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar 30 tableta.

E njëjta është dërguar për tretman mjekësor dhe se gjendjen e ka stabile.

Siç mëson gazeta, ngjarja ka ndodhur të dielën, rreth orës 12:30 në rrugën “Bejadin Hallaqi” në Prizren

Më Shumë

“The Guardian”: Britanikët të shqetësuar për ndëshkimet e SHBA-së dhe BE-së ndaj Kosovës

Mediumi prestigjioz britanik “The Guardian” i ka kushtuar një artikull situatës aktuale në Kosovë, konkretisht tensioneve në veri të vendit. “The Guardian” duke u thirrur...

Vuçiq: Ka presione të mëdha rreth Kosovës

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se Serbia gjendet në një situatë të vështirë gjeopolitike dhe se ka presione të mëdha rreth Kosovës. Këto...

Lajmet e Fundit