18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Nënë e bijë: S’kemi lekë, kërkojmë babë dhe bir të bëjmë film porno

Monica dhe Jessica SexxxtonsMonica dhe Jessica Sexxxtons nënë e bijë, përkatësisht 22 dhe 56-vjec, njoftojnë se kërkojnë babë dhe bir që të luajnë së bashkë një film porno.

Oferta e fortë e nënës dhe vajzës vjen si pasojë e gjendjes së vështirë ekonomike, shkruan Express.

Pasi kanë tronditur Amerikën me deklarata e tyre duke fituar kështu titullin si familja e parë erotike në botë, nuk mungojnë dhe reagimet në Tampa të Floridas, ku nënë e bijë jetojnë prej vitesh, dhe që njihet si një qytet ku incesti quhet krim.

Monica dhe Jessica Sexxxtons sigurojnë: “Nuk kemi bërë kurrë seks bashkë, e pakta kemi pasur të njëjtin partner, por në kohë të ndryshme.

E njëjta gjë do të ndodhë dhe tani, thjesht kërkojmë partnerë për të fituar ca para më shumë”.

Më Shumë

Nis takimi Kurti-Borell-Lajçak-Vuçiq

Ka filluar takimi trepalësh mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili po mbahet me ndërmjetësimin e Përfaqësuesit...

Totaj shpreh mirënjohje për Luksemburgun që po përkrah Prizrenin në projekte të ndryshme

Kryetari i komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pritur shefin e misionit të Luksemburgut në Kosovë, Eric Dietz, me të cilin ka diskutuar për...

Lajmet e Fundit