12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Neymar, mes një sherri femrash

8899Neymar ka parë me sytë e tij një sherr femrash, përderisa po darkonte me të dashurën e tij.

Ylli brazilian, Neymar, kaloi një moment jo shumë të mirë të dielën mbrëma, teksa ishte duke dalë nga një lokal ku qëndroi me të dashurën e tij, Bruna, ku u bë protagonist i një sherri femrash.

Pas ndërhyrjes së sigurimit të lokalit, Neymar dhe Bruna u larguan të sigurt nga vendngjarja.

Më Shumë

Sam Asghari thotë se dëshiron të realizojë një film me gruan e tij Britney Spears

Sam Asghari dëshiron të luajë në një roman apo një film aksion me gruan e tij Britney Spears, të cilën ai e vlerësoi si...

Mot i vranët dhe me reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot pritet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Sipas IHK-së, temperaturat do të pësojnë ulje...

Lajmet e Fundit