4.8 C
Prizren
E hënë, 22 Prill, 2024

Neymar, mes një sherri femrash

8899Neymar ka parë me sytë e tij një sherr femrash, përderisa po darkonte me të dashurën e tij.

Ylli brazilian, Neymar, kaloi një moment jo shumë të mirë të dielën mbrëma, teksa ishte duke dalë nga një lokal ku qëndroi me të dashurën e tij, Bruna, ku u bë protagonist i një sherri femrash.

Pas ndërhyrjes së sigurimit të lokalit, Neymar dhe Bruna u larguan të sigurt nga vendngjarja.

Më Shumë

Këta dy shokë krijuan lëkurën nga kaktusi dhe i shpëtuan jetën 1 miliardë kafshëve

Adrian dhe Marte, dy sipërmarrës me origjinë nga Meksika, kanë zhvilluar një 'lëkurë' vegane të quajtur "Desserto" nga Kaktusi. Ky material eco-friendly ngjan shumë me...

Kryesuesja e Kuvendit të Prizrenit thërret  seancë të jashtëzakonshme

Kryesuesja e Kuvendit të Komunës së Prizrenit, Antigona Bytyqi, ka ftuar të gjithë anëtarët e Kuvendit   në një seancë  të  jashtëzakonshme. Seanca mbahet të martën,...

Lajmet e Fundit