9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Scarlett do të martohet në gusht

Scarlett JohanssonScarlett Johansson do të martohet me të fejuarin e saj, Romain Dauriac, në muajin gusht të këtij viti, njoftojnë mediat amerikane.

Aktorja amerikane, e cila është në pritje të fëmijës me partnerin e saj francez, aktualisht po jeton në Paris.

Sipas Page Six të New York Post, çifti do të martohet kah fundi i gushtit. Nuk janë dhënë detaje të tjera rreth martesës, e cila pritet të zhvillohet ose në New York ose në Paris.

Johansson ka qenë në të kaluarën e martuar me aktorin Ryan Reynolds.

Më Shumë

Moti sot kryesisht me diell, temperaturat deri në 21 gradë Celsius

Të enjten mbi Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell. Vranësira të pakta parashihen rreth relievit malor. Sipas Institutit Hidrometerologjik të Kosovës temperaturat do të...

Nën ndikimin e alkoolit, Olta Gixhari puth në buzë Deamishelin dhe e quan Luizin “gomar”

Të martën, aktores Olta Gixhari i është dhënë mundësia që të qëndrojë në suitë dhe të kërkojë një person për ta shoqëruar. Ajo zgjodhi Deamishelin,...

Lajmet e Fundit