16.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Ngushëllimi i Totajt për humbjen e legjendës së futbollit, Sokol Hadri

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka ngushëlluar familjen dhe komunitetin e futbollit të Prizrenit, për humbjen e legjendës së këtij sporti, Sokol Hadri.

Postimi i Totajt

Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të futbollistit legjendë të Prizrenit, Sokol Hadri.

Ngushëllime të thella familjes, miqve dhe komunitetit të futbollit, për humbjen e më të dashurit.

Kontributi i tij në futboll ishte i jashtëzakonshëm dhe si pjesë e gjeneratës së viteve të ’70-ta dhe ’80-ta, që ishin vite të arta për të, do të shërbejë si model për brezat e rinj të futbollistëve.

Lamtumirë Sokol, Legjenda e Prizrenit!

Më Shumë

Në Srebrenicë bie shi

Enver Sulaj Varret janë shtrirë në fushën e gjerë Ngado t'i shohësh të del harta e gjelbër e atdheut. Qirinjtë varg ndriçojnë rrugicat e përgjakura Shiu s'e shuan...

Avokati i Thaçit: Sipas llogaritjeve tona, ZPS-ja nuk e përfundon çështjen deri në maj të 2027-ës

Në konferencën mbi ecurinë e çështjes në rastin ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe Jakup Krasnqit, avokati Luka Mishetiq, mbrojtësi i Thaçit,...

Lajmet e Fundit