4.8 C
Prizren
E hënë, 22 Prill, 2024

Nicole Scherzinger tregon figurën e saj të pabesueshme me bikini të zeza, gjatë pushimeve

Nicole Scherzinger tregoi figurën e saj të pabesueshme gjatë festës së saj të dytë të vitit, të shtunën, pasi nuk pati asnjë pushim në pesë muaj.

Ylli i “Pussycat Doll”, 45 vjeçe, u relaksua nën diell e veshur me bikini të zeza.

Duke ndarë një imazh në Instagram nga resorti i saj luksoz në Maldive, ajo ka pozuar për një seri fotografish pranë pishinës, shkruan DailyMail.

Nicole u shtri buzë ujit përpara se të qëndronte në ballkonin e saj dhe të hidhte krahët në ajër.

“Gëzuar të shtunën, njerëz të bukur” – i ka shkruar ajo montazhit.

Nicole u nis për të paktën shtatë udhëtime të pabesueshme në vitin 2023, përpara se të fillonte rolin e saj të ri të aktrimit.

Ajo mori një rol kryesor në një version të “Sunset Boulevard” dhe që atëherë është përshëndetur për performancën e saj dhe ka fituar çmime.

Por pas muajsh provash, shfaqjesh dhe eventesh, sensacioni i këngës është i lumtur që po shkëput pak kohë nga programi i saj shumë kaotik. /Telegrafi/

Më Shumë

52 vite më parë Bekim Fehmiu vizitoi për herë të parë Shqipërinë

Më 21 prill 1972 aktori kosovar me famë botërore Bekim Fehmiu vizitonte për herë të parë Shqipërinë. Fehmiu lindi në Sarajevë më 1 qershor 1936...

Ylli fiton duelin e parë gjysmëfinal në ‘Karagaçi’

Golden Eagle Ylli ka fituar duelin e parë gjysmëfinal, duke mundur Pejën si mysafir me rezultat 84:87 (22:23, 19:19, 30:15, 13:30). Kampionët kishin epërsi deri...

Lajmet e Fundit