20.8 C
Prizren
E hënë, 20 Maj, 2024

Nisma sot mban tubim në Malishevë

Limaj Nisma rahovecNisma për Kosovë në Malishevë, organizon sot tubim me strukturat dhe simpatizantët e vetë.
Në këtë tubim do të marrë pjesë edhe kryetari i Nismës, Fatmir Limaj.

“Dua të ju njoftoj se sot do të jem i pranishëm në tubimin të cilin NISMA për Kosovën në Malishevë do ta mbaj me strukturat dhe simpatizantët e saj”, shkruan Limaj në ‘Facebook’.

Tubimi do të mbahet në ora 14:00, në Shtëpinë e Kulturës ”Tahir Sinani”, në Malishevë./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Prishja e busollës  

Blerim Shala Asgjë më nuk është si ka qenë më para. Madje, as Evrovizioni. Festivali i këngës evropiane, i cili kësaj here u mbajt në Malme ...

Policia shqipton mbi 1 mijë e 960 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1960 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit