11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Rita ende nuk beson se Jay Z është bosi i saj

Rita Ora-Playboy4Rita Ora, ende nuk mund të besojë se Jay Z është bosi i saj dhe ajo ende s”mund të mësohet me idenë se po punon me reperin shumë të suksesshëm.

Krijuesja e hitit “Shine Ya Light” ndjen se ajo është shumë me fat që po punon me Jay Z, që e mori në kompaninë e tij Roc Nation në vitin 2009, por pranon se ajo shpesh e sheh këtë fakt si jo-natyral.

“Unë ende nuk mund të besoj se Jay Z është bosi im, kurrë nuk ndihem mirë kur e kujtoj këtë fakt”, ka thënë Rita.

Ajo shtoi se është ndjerë si amatore në fillimin e karrierës së saj si aktore në filmin “Fifty Shades of Grey”, por shpreson që të ketë role tjera filmike në të ardhmen e që të bëhet një aktore profesioniste.

Më Shumë

Gili feston ditëlindjen, nuk jua merr mendja sa vjet mbush

Këngëtarja e njohur kosovare, Fevzije Konushevci-Berani e njohur si Gili, ditën e sotme feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur plotë 58 vite jetë. Gili njihet si rekordere...

Haliti e mohon së Vataj do të kalojë në AAK: Të palëkundur në rrugëtimin e përbashkët politik

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti, ka mohuar mundësinë se ish-deputeti i kësaj partie, Ramë Vataj, do të kalojë në AAK. Në profilin e tij në...

Lajmet e Fundit