19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

I dashuri i ri i Cameron Diaz, një “djalë i keq”

Cameron DiazKohët e fundit, Cameron Diaz zbuloi për mediat se nuk po kërkonte për djalin perfekt. Por duket se tashmë ajo ka gjetur një të dashur të ri, këngëtarin Benji Madden. Cameron, 41 vjeçe dhe Benji, 35 vjeç, janë parë së bashku të shtunën në Beverly Hills, teksa ajo e shoqëroi me makinë në hotelin Montage.

Një burim i afërt me aktoren ka bërë me dije se asaj po i pëlqen shumë i dashuri i ri, pasi ajo është e dhënë pas “djemve të këqij”.

Cameron, e cila është shprehur se të gjithë tradhtohen një ditë nga partneri, së fundmi ka këmbëngulur se nuk po kërkon për një person me të cilin do të kalojë jetën.

Më Shumë

Kalon marrëveshja e bashkëfinancimit për hartimin e projektit për ndërtimin e tunelit në rrugën Tetovë-Prizren

Kuvendi i Kosovës ka kaluar edhe Projektligjin për ratifikimin e Marrëveshjes së bashkëfinancimit për hartimin e Projektit për ndërtimin e tunelit në rrugën Tetovë-Prizren,...

Ndahet nga jeta aktori Vasillaq Godo, themelues i teatrit ‘Petro Marko’ në Vlorë

Është ndarë nga jeta aktori Vasillaq Godo, në moshën 81-vjeçare. I lindur në Vlorë, Godo ishte një ndër aktorët themelues të teatrit “Petro Marko”, në...

Lajmet e Fundit