8.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Një bujk në Gjonaj të Prizrenit sulmon fizikisht shoferin e kombajnës që nuk ia korri grurin

Një bujk në fshatin Gjonaj të Prizrenit nuk ia ka falur shoferit të kombajnës refuzimin që të mos e korrë grurin në arën e tij.

Bujku dyshohet se e ka rrahur shoferin e kombajnës për shkak se ai sot nuk kishte shkuar që të korrë grurin në arën e tij, por kishte vajtur në arën e komshiut.

Për shkak të këtyre dyshimeve, ky burim bën të ditur se bujku në fjalë ka përfunduar në prangat e Policisë së Kosovës/Gazeta SInjali/

Më Shumë

Liverpooli e nxjerr në shitje Firminon

Roberto Firmino do të largohet nga Liverpooli pas shtatë vjetësh qëndrim në “Anfield”. Sulmuesi brazilian iu bashkua gjigantëve anglezë në verën e vitit 2015...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë muajve të fundit. Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP e...

Vdekja e turpit!

Lajmet e Fundit