7.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Një i vdekur me COVID-19 në 24 orët e fundit

Një person me Covid-19 ka vdekur në 24 orët e fundit, ka bërë të ditur së fundi Ministria e Shëndetësisë në raportin e saj ditor.

Të infektuar në këtë periudhë kohore, janë regjistruar gjashtë persona, ndërsa statistikat më të detajuara mund t’i shihni si vijon:

Më Shumë

Mjekët shpjegojnë se çfarë ka ndodhur me Evan Ndicka

Deklarata e Roma-s ka bërë të qartë se Evan Ndicka nuk kishte ndonjë patologji kardiake, ndaj dhimbjet e gjoksit dhe vështirësitë në frymëmarrje i...

Vdes një infermierie në Malishevë

Ka ndërruar jetë, Sadije Thaçi, e cila për vitë të tëra shërbeu si infermiere në QKMF-Malishevë. E ndjera, para disa kohe kishte dal në pension. Sadije...

Lajmet e Fundit