9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Një person ‘deponon’ në bankën e Prizrenit 50 euro false

Një person në Prizren ka ‘deponuar’ në bankë 50 euro false.

Rasti është lajmëruar nga banka.

“Me datën 29.11.2019 zyrtarët të një banke kanë njoftuar policinë se një klient i bankës kishte deponuar një kartëmonedhë në vlerë pesëdhjetë (50) euro, e cila dyshohet të jetë e falsifikuar”, njofton Policia e Kosovës.

“Nga njësitë relevant i policisë është konfiskuar monedha e dyshuar e cila do t’i nënshtrohet procedurave të ekzaminimit”.

“Rasti vazhdon të hetohet”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Aksident në Prizren, tre të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prizren. Tre persona janë lënduar, përcjell ‘PrizrenPress’ Prizren 15.03.2023 – 22:10. Ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri...

Rama e quan marrëveshjen “shpallje pranvere” në marrëdhëniet midis shqiptarëve dhe serbëve

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka përshëndetur pajtueshmërinë për marrëveshje në mes të Kosovës dhe Serbisë.   “Të shpresojmë që djalli të mos fshihet në...

Lajmet e Fundit