19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Një person lëndohet në vendin e punës në Suharekë, policia po heton rastin

Policia e Kosovës njofton se dje në Suharekë një burrë ka raportuar se derisa ishte duke punuar aksidentalisht ka lënduar gishtin e dorës.

Sipas policisë rasti ka ndodhur rreth orës 12:50, dhe viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal në Prizren dhe sipas mjekëve gjendja e tij shëndetësore është stabile.

Tutje policia sqaron se lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Emily ”çmend” ndjekësit me pozat në bikini

Aktorja e “Gone Girl”, Emily Ratajkowski ka marrë vëmendjen e fansave me fotografitë e fundit të publikuara në Monaco. Ratajkowski kishte veshur një bikini të...

Lista e Shqipërisë për Euro 2024: Çfarë ndodhi me dyshen Uzuni – Cikalleshi

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Sylvinho publikoi të hënën listën provizore me 27 lojtarë të ftuar për fazën përgatitore para Euro 2024 të kësaj...

Lajmet e Fundit