31.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Mbi 100 aksidente trafiku gjatë 24 orëve në rrugët e Kosovës

Në rrugët e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit Policia ka regjistruar 103 aksidente trafiku.

Sipas raportit të Policisë, një persona ka vdekur 32 aksidente kanë qenë me persona të lënduar dhe 71 me dëme materiale, transmeton Zeri.info.

Po ashtu gjatë 24 orëve janë shqiptuar 1558 gjoba trafiku për shkelësit e rregullave të komunikacionit, janë arrestuar 24 persona për vepra të ndryshme penale.

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Hotel Albes në Korishë, zgjedhja më e mirë për qetësi

Nëse kërkoni një vend të qetë dhe relaksues pas një dite të gjatë, Hotel Albes është zgjedhja e duhur për ju. I vendosur në magjistralen...

Demolohet dhe mbushet me bërllok parku i Korishës së Prizrenit i cili u përurua vetëm tri javë më parë

Më 28 qershor, Komuna e Prizrenit, e kishte përuruar një park me plot ulëse dhe lodra nën bjeshkët që rrethojnë Korishën. Por, ajo që ka...

Lajmet e Fundit