3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Një punëtor nga Prizreni dërgohet në QKUK, u lëndua në vendin e punës

Një punëtor në Prizren është lënduar të enjten në vendin e tij të punës me ç‘rast ai është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare e Kosovës (QKUK).

Në raportin e Policisë së Kosovës është bërë e ditur se sipas mjekut, viktima është jashtë rrezikut për jetë, dhe se rasti është në procedurë hetimore.

Sipas Policisë, ky rast ka ndodhur rreth orës 10:05.

Më Shumë

Goditet motoçiklisti në Prizren

Një motoçiklist është goditur nga një veturë në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Rr. Wesli Clark, Prizren 26.03.2023 – 14:44.Ka ndodhë një aksident trafiku me...

Kurti: Serbia njeh vetëm gjuhen e presionit, trysnia nga Berlini dhe Parisi do të mund të sillte rezultate

Kryeministri Albin Kurti ka vazhduar kritikat për sjelljen destruktive të Serbisë në procesin e dialogut të Brukselit. Në një intervistë për ‘Top Chanel’, ai ka...

Lajmet e Fundit