13.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Një shtëpi përfshihet nga zjarri në Prizren (Foto)

zjarri 2Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në orët e hershme të mëngjesit në lagjen “Tabakhane” në Prizren.

Përveç zjarrfikësve, në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe pjesëtarët e Policisë dhe KFOR-it. Ende nuk dihet dëmi i shkaktuar nga zjarri. /PrizrenPress.com/

 

zjarri 1

 

 

zjarri 4

Më Shumë

“Çfarë ndërtuam bashkë e shkatërrove”, Besi i dërgon mesazh Xhensilës

Divorci mes Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt është më i përfoluri i momentit. Jeta e tyre private ka përbërë gjithmonë interes për publikun, por...

Komuna e Dragashit do të dërgojë një pjesë të stafit për vizitë studimore në Venecia të Italisë

Asamblistët e Kuvendit Komunal të Dragashit dhe një pjesë e stafit të Komunës do të shkojnë në një vizitë 4 ditore në qytetin e ...

Lajmet e Fundit