17.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Nuk ka më bileta për ndeshjen Ballkani-Shkupi

Ballkani duket se do të thyejë një rekord edhe sa i përket shitjet së biletave për një kohë aq të shkurtër.

Vetëm dy ditë pasi dolën në shitje biletat për ndeshjen kthyese mes Ballkanit dhe Shkupit, raportohet se ato tashmë janë shitur.

Siç mëson Gazeta Sinjali, tashmë të gjitha biletat janë shitur në të dyja lokacionet, Suharekë dhe Prishtinë.

Ballkani synon të shkruajë historinë të enjten, ku me një fitore apo barazim do të arrinte në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, diçka që asnjë klub kosovar nuk ka arritur të bëjë në ndonjë garë evropiane.

Më Shumë

Goditen katër raste të transportimit të emigrantëve të paligjshëm drejt Kosovës

Shërbimet policore të Drejtorisë Vendore të Kufirit dhe Migracionit Kukës, në bashkëpunim me shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Kukës, në zbatim të planit...

Këto lagje të Prizrenit do të mbesin deri në 7 orë pa ujë

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Hidroregjioni Jugor” në Prizren ka njoftuar se disa lagje do të mbesin pa ujë të mërkurën, raporton PrizrenPress Sipas njoftimit, lagjet...

Lajmet e Fundit