26.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Nuk mungojnë momentet romantike mes Kiarës dhe Luizit

Në festën e prindërve të saj, nuk mungonin as momentet romantike mes Kiarës dhe Luizit.

Kiara Tito para dy ditësh kishte njoftuar se datën e 29 gushtit e ka shumë speciale, pasi prindërit e saj festojnë përvjetorin e tyre.

Në festën e dashurisë ata kanë organizuar një event më njerëzit e zemrës duke gëzuar e festuar deri në orët e para të mëngjesit, shkruan Kosovarja.

Çifti Kiara dhe Luiz shihen të lumtur dhe të dashuruar duke vallëzuar bashkë, ku edhe ishin yjet e asaj mbrëmje.

Kiara dukej shumë elegante e veshur me një fustan të verdhë që i theksonte çdo linjë, kurse Luizi dukej chic me një smoking blu.

 

Valverde: Kam fatin të luaj te Reali

Federico Valverde është kthyer në një katalizator të mesfushës së Real Madridit, teksa shihet si një prej yjeve në shkëlqen më shumë në organikën...

Policia arreston katër persona në Suharekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar katër persona të dyshuar për vjedhje të rëndë në Suharekë. Arrestimi i tyre është bërë pasi gjatë...

Lajmet e Fundit