1.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Numër rekord i rasteve të reja, mbi 1 mijë të infektuar brenda 24 orëve

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 2 viktima si pasojë e COVID-19, dhe janë regjistruar 1 mijë e 9 raste të reja me këtë virus.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 82 persona dhe janë kryer 6 mijë e 784 testime

Më Shumë

Jasharaj paralajmëron se mund të ketë sërish grevë në janar

Kreu i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj, nuk e ka mohuar se mund të ketë grevë në janar. Një prej zërave më të fuqishëm sindikal, nuk e...

110 vjetori i Pavarësisë, bashkon sot kuvendarët e Kosovës e Shqipërisë

Në shënim të 110-vjetorit të pavarësisë Shqipërisë, sot në Tiranë do të mbahet mbledhje e përbashkët e Kuvendit të Kosovës dhe atij të Shqipërisë.   E...

Lajmet e Fundit