25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Parashikimi i motit për sot

Sot pritet të mbajë mot kryesisht i freskët.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale pritet të sillen mes 2 dhe 4 gradë Celsius, ndërsa maksimalja ndërmjet 12 dhe 15 gradë Celsius.

grafika temperatura

Më Shumë

Krasniqi, Kurtit: I ke gënjyer kryetarët se do të kenë takim me Elbertin e i ke çu në zyrë

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, i tha kryeministrit të vendit, Albin Kurti, se po sillet si gazetar mediokër e jo si kryeministër. Raportimin e Kurtit...

Abdixhiku: Reagimet e Bashkësisë Ndërkombëtare, pasojë e keqveprimeve diplomatike dhe strategjike të Kurtit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, para deputetëve në Kuvend, foli për situatën në veri dhe reagimet e Bashkësisë Ndërkombëtare në lidhje...

Lajmet e Fundit