19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Parashikimi i motit për sot, vranësira dhe shi

Në Kosovë sot do të mbajë mot i vranët dhe me diell.

Sipas Institutit Hidrometerologjik vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin edhe riga shiu.

Temperatura minimale do të shënohet me 6 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale me 18 gradë celsius.

Më Shumë

Celine Dion anulon turneun botëror, shkak problemet shëndetësore

Këngëtarja 55-vjeçare anuloi edhe një herë turneun në Britaninë e Madhe dhe atë evropiane të premten mes luftës së saj me sindromën Stiff-person. “Ndërsa bota...

Kaos në një shkollë tjetër në Serbi, arrestohet nxënësi pasi kërcënoi shokët dhe mësuesen me vrasje

Në një shkollë në komunën e Surcinit në Serbi gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një incident, pasi një nxënës kishte kërcënuar se do...

Lajmet e Fundit