16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Penelope Cruz film për ndërresat e femrave

Penelope Cruz film për ndërresat e femraveAjo ka mbështetur motrën e saj, Monica Cruz e cila ka projektuar dhe dizajnuar brendin e ndërresave të femrave “L’Agent”. Projekti është mjaft provokues pasi që shihen disa femra në mes të një shkretëtire, film në të cilin është përfshirë me rol edhe vetë Penelope

“L’Agent”, është filmi i metrazhit të shkurtë që është realizuar me skenar dhe regji të aktores së famshme Penelope Cruz, që pritet të prezantohet më 1 gusht.

Tashmë është lansuar edhe traileri i këtij projekti, që paraqet një njeri të lodhur në mes të shkretëtirës, dhe në përpjekje për të gjetur një oazë, ai nga një distancë në vend të ujit sheh femra tejet provokative. Projekti është mjaft provokues pasi që shihen disa femra në mes të një shkretëtire, film në të cilin është përfshirë me rol edhe vetë Penelope

Po krejt ky projekt është realizuar për brendin “L’Agent”, brend ky i ndërresave për femra, por tejet provokuese, dhe për realizimin e këtij projekti janë përfshirë 14 palë ndërresa që janë lansuar si linjë e re për vjeshtë-dimër 2014. “L’Agent”, është projektuar dhe dizajnuar nga motra e Penelope, Monica Cruz. /KultPlus.com

Më Shumë

De Biasi paralajmëron Italinë: Shqipëria nuk duhet nënvlerësuar

Në faqet e “Gazzetta dello Sport” nuk mund të mungonte opinioni i Gianni De Biasit, italianit që çoi Shqipërinë për herë të parë në...

Brenda javës hiqen kontrollet në të gjitha pikat kufitare me Shqipërinë

Sezoni turistik ka rritur ndjeshëm fluksin në pikën e kalimit të kufitar në mes të Shqipërisë dhe Kosovës në Qafë Morinës. Ndryshe nga regjimi i...

Lajmet e Fundit