4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Bleona ‘cullak’ përballë Naim Abazit

bleona cullakSe do të jetë kaq prezente dhe pranë publikut, Bleona duket se e ka bërë me plan.

Këto ditë kemi pasur mundësinë ta shohim shumë shpesh këngëtaren Bleona Qereti në shumë emisione televizive.

E bukur, seksi dhe pa komplekse, Bleona si duket ka vendosur që të ‘përvëlojë’ publikun shqiptar me paraqitjen e saj. Në emisionin e fundit, ajo ka preferuar që të dal përballë Naimit Abazi vetëm me bikini.

Xhirimet janë bërë në plazh, dhe temperaturat kanë qenë të larta për këngëtaren që të paraqitet me rroba, andaj Bleona ka zgjedhur që të mbajë veshur vetëm një palë bikini.

Më Shumë

Dy vjet nga vdekja e Rasim Thaçit – Cimës

Sot janë bërë dy vite që kur ka ndërruar jetë aktori dhe humoristi i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima. Cima vdiq më 26 mars...

I dha fund marrëdhënies me Kristin, Keisi komenton raportin me djalin e aktorit: Nuk kishim kimi!

Të shumta kanë qenë aludimet për ndarjen e menjëhershme të tyre. Disa mendojnë se shkaku ishte Sabiani, disa të tjerë thonë se ata nuk...

Lajmet e Fundit