10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Përfshihet nga zjarri furra për tharjen e veturave në Rahovec

Është përfshirë nga zjarri një furrë për tharjen e veturave në Rahovec.

Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë.

Lidhur me rastin zjarrfikësit kanë arritur që ta shuajnë zjarrin.

“Njësitë relevante policore dhe eksperti i zjarrit kanë dalë në vendin e ngjarjes, është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Më Shumë

Trump do të bëhet ish-presidenti i parë i ShBA-së që përballet me akuza penale

Donald Trump do të bëhet ish-presidenti i parë i Shteteve të Bashkuara të Amerikës që do të përballet me akuza penale si pjesë e...

Prizren: Takohet Komisioni për Regjistrimin e Popullsisë, flasin për procesin që nis në shtator

Sot në Prizren u mbajt takimi i parë i Komisionit Komunal për Regjistrimin e Popullsisë, Ekonomive Familjare dhe Banesave, që do të fillojë si...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit