7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Pesë hajnat që po tmerrojnë banorët në Suharekë(Pamje)

Në Peçan të Suharekës disa hajna me doreza e maska dalin në këmbë dhe në mënyrë të organizuar dhe ecin lirshëm nëpër fshat.

Pa u ngutur fare, ata provojnë dyert e shtëpive në rast se janë të hapura. Për më shumë ndiqeni videon që lexuesi, emri i të cilit është i njohur për redaksin ka dërguar në redaksinë tonë./Botapress.info/

Më Shumë

Gjermania arreston 25 të akuzuar për komplot për grusht shtet

Njëzetë e pesë persona janë arrestuar në bastisje në të gjithë Gjermaninë, të dyshuar për komplot për ta rrëzuar qeverinë, shkruan BBC, transmeton Klan...

Aksident në Landovicë të Prizrenit, tre të lënduar

Dy vetura janë përfshirë në aksident trafiku në Landovicë të Prizrenit. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri nga drejtuesit e veturave dhe...

Lajmet e Fundit