22.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Plaçkitin një banesë në Prizren – vjedhin para, stoli dhe orë dore

Një burrë ka raportuar se persona të panjohur me përdorim force kishin depërtuar në banesën e tij, në të cilën kishin vjedhur para të gatshme, stoli ari dhe orë dore, raporton PrizrenPress.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premtën pas mesnate, në Prizren.

“Rr, Rozafa, Prizren 07.08.2020 –01:15. Ankuesi mashkull kosovar kanë informuar se persona të pa njohur i kanë thyer banesën dhe kanë vjedhur një shume të parave të gatshme, stoli ari dhe ore dore. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Erdogan gati të dalë në balotazh

Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan, shkon në balotazhin e së dielës me një miratim kyç nga kandidati që përfundoi i treti në zgjedhjet e...

Shqipe Kastrati dhe Fedi vijnë me “Dy tre javë në vit”, kjo është kënga më e bukur që e keni dëgjuar

“Dy tre javë në vit” është projekti më i ri muzikor i këngëtares së madhe Shqipe Kastrati në bashkëpunim me Fedin. Këngëtarja e mirënjohur e...

Lajmet e Fundit