35.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Plazhet tejmbushen me njerëz 30 minuta pasi rihapen (Video/Foto)

Plazhet në Florida të SHBA u mbushën me mijëra njerëz vetëm 30 minuta pasi u rihapën dje.

Ky vërshim në plazhe erdhi pavarësisht se ky shtet regjistroi rritjen më të madhe ditore të të infektuarve nga koronavirusi.

1421 të prekur u regjistruan dje, duke e çuar numrin total të të infektuarve në Florida në 24.753. Numri i viktimave është 726.

Pavarësisht kësaj, pak pas orës 5:00 pasdite, kur plazhet u rihapën, njerëzit u lëshuan drejt bregut dhe ujit.

VIDEO/ Plazhet tejmbushen me njerëz 30 minuta pasi rihapen

Më Shumë

Zirkzee do t’i kushtojë Manchester United 61 milionë euro

Ka raportime në Itali se kostoja e vërtetë që Manchester United po paguan për Joshua Zirkzee mund të arrijë në 61 milionë euro, por...

Nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve për vrasjen e 26-vjeçarit në Prizren

Gjykata Themelore në Prizren ua ka caktuar nga një muaj paraburgim dy personave të dyshuar për rastin e 26-vjeçarit, i cili të shtunën u...

Lajmet e Fundit