-1.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Pohimi i astrologëve: Të lindurit në këto dy shenja janë dashnorët më të mirë

Astrologët pohojnë se shenja e Zodiakut në të cilën lind një person ndikon në shumë tipare të karakterit dhe madje edhe në aftësitë në shtrat.

Sipas Zodiakut, dashnorët më të mirë dhe më të aftë kanë lindur në shenjat e mëposhtme:

Kjo është padyshim shenja më e pasionuar e Zodiakut. Akrepi është një dashnor me një instinkt të lindur seksual. I pëlqen seksi i egër në poza të pazakonta dhe vende të çuditshme dhe emocionohet nga çdo gjë e re.

Përveçse i pëlqen të brendshmet provokuese, asaj i pëlqen të luajë lojëra në shtrat dhe i pëlqen të fitojë partnerë.

 

Kur kjo shenjë të gjejë partnerin ideal, ajo do të dashurohet sinqerisht dhe do ta kënaqë atë në çdo gjë, edhe në shtrat. Për akrepat, seksi është një element i rëndësishëm në jetë.

(Foto: Pixers)

Dashi

Dashi posedon energji dhe pasion të jashtëzakonshëm. Për të tërhequr vëmendjen e Dashit, duhet të jeni interesant për të. Nëse personat e lindur në këtë shenjë hyjnë në një lidhje me dikë që nuk është i disponueshëm për sfida, një partner i tillë do t’i mërzitë shpejt dhe do të kërkojë argëtim diku tjetër.

Përveç faktit që personat në shenjën e Dashit janë dashnorë të mëdhenj, orekset e tyre seksuale janë të vështira për t’u ndjekur.

Seksi në shtrat është shumë i mërzitshëm për ta, ndaj e praktikojnë kudo që të kenë mundësi. /Telegrafi/

Më Shumë

Sot varroset Dukagjin Gashi, i dyshuari për grabitjen e argjendarisë në Suharekë që u vra në aksionin e policisë

Sot do të varroset Dukagjin Gashi, i dyshuari për grabitjen e armatosur në argjendarinë “Diakos” që mbeti i vrarë nga një përballje me Policinë...

Përurohet shtatorja e heroit, Agim Shala

Nëna Halime, nuk kishte se si të mungonte në përurimin e shtatores së birit të saj të shtrenjtë, Agim Shala. Ajo mundohej të qëndronte...

Lajmet e Fundit