6.8 C
Prizren
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Policia po e heton vdekjen e një gruaje nga Prizreni, djali i saj thotë se nuk u trajtua si duhet në QKUK

Policia e Kosovës po e heton një vdekje që ka ndodhur në QKUK.

Sipas djalit, nëna i vdiq për shkak se mjekët nuk e kanë trajtuar si duhet.

Trupi i viktimës është dërguar për obduksion.

“Raportohet se në QKUK Prishtinë ka ndërruar jetë viktima femër kosovare. Djali i viktimës ankuesi i rastit dyshon se nëna e tij ka ndërruar jetë si pasojë e trajtimit jo të duhur nga ana e mjekëve. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e PK-së.

Më Shumë

Superliga e femrave rikthehet me derbin Prishtina-Bashkimi

Java e tetë e Superligës së Femrave do të sjellë derbin ndërmjet Prishtinës dhe Bashkimit. Këto dy skuadra së fundi u takuan në Ligën Unike,...

Bëri disa postime në “Twitter”, Elonn Musk i bën të papriturën Kany West

Reperi i famshëm, Kanye West, ka njoftuar së fundmi mbështetjen e tij për Balenciaga-n pasi, shtëpia e modës u kritikua për fushatën e saj...

Flamuri dhe qeni

Lajmet e Fundit