19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Policia rrethon selinë e Vetëvendosjes,kërkon arrestimin e Dardan Molliqajt

DardanMolliqaj-vvForca të policisë në këto momente e kanë rrethuar selinë e Lëvizjes Vetëvendosje! në Prishtinë për ta arrestuar Dardan Molliqajn.

“Forca të policisë e kanë rrethuar selinë Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë. Ata duan ta arrestojnë Dardan Molliqajn, shefin e shtabit për pjesëmarrje në aksione”, ka konfirmuar përmes një sms zëdhënësi i Vetëvendosjes, Erzen Vraniqi, raporton Epoka e re.

Më Shumë

Oleksandr Usyk shpallet kampion i padiskutueshëm i peshave të rënda në boks

Oleksandr Usyk me vendim të ndarë të gjyqtarëve shpallet kampion i padiskutueshëm i peshave të rënda, pasi arriti ta rrahë Tyson Furyn, në të...

Kurti: Amerika është mikja dhe partnerja jonë historike

Kryeministri Albin Kurti sot është takuar me nënsekretaren e Departamentit të Shtetit për Çështje dhe Diplomaci Publike, Elizabeth Allen. Pas takimit, përmes një shkrimi, Kurti...

Lajmet e Fundit