17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Presidenti në stanet e Prevallës, kafe e muhabet me bjeshkatarët

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi është tejet aktiv në rrjete sociale.

Ai madje ndanë edhe momente përditshmërie nga jeta, por edhe promovon bukuritë e vendit tonë.

Këtë të dielë Thaçi e ka kaluar në Bjeshkët e Prevallës. Ndërsa është argëtuar në stane me bashkëfshatarë të kësaj pjese.

“Sot, në stanet e Prevallës, me Dedë Perkolën, Bafti Llugaxhiun dhe Shefqet Gashin. I falënderoj për kafen dhe mikpritjen e përzemërt”, shkruan presidenti.

Më Shumë

Aktorja Kara Tointon është ndarë nga i fejuari i saj, Marius Jensen

Aktorja e famshme angleze, Kara Tointon, është ndarë nga i fejuari i saj – i cili u fotografua duke u puthur me një grua...

Bota sot

“Për mua, një foto e realizuar është ajo që arrin të shprehë jetën në sytë e dikujt tjetër dhe arrin të thotë diçka, rreth...

Vranët dhe me shi

Lajmet e Fundit