8.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Prizren/ Arrestohet i dyshuari për vjedhje në tentativë

Policia e Kosovës ka arritur ta arrestojë një person të dyshuar për vjedhje në tentativë.

I arrestuari dyshohet për një rast të vjedhjes së mbetur në tentativë, të ndodhur më 19 prill të këtij viti në rrugën “Ekrem Rexha”, në Prizren.

Ai është intervistuar nga hetuesit policorë dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

Më Shumë

Ylli i muzikës country, Loretta Lynn, ka vdekur në moshën 90 vjeçare

Këngëtarja e muzikës country, Loretta Lynn, ka vdekur në moshën 90 vjeçare, ajo ishte një nga yjet më të njohura të këtij lloji të...

12 vëllezër e motra thyejnë rekordin botëror me moshë të kombinuar mbi 1058 vjeç

Një familjeje me 12 vëllezër e motra në Spanjë iu dha Rekordi Botëror Guinness kur mosha e tyre e kombinuar u konfirmua si 1058...

Moti sot

Lajmet e Fundit