4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Prizren, babai i dehur ushtron dhunë ndaj vajzës

Një baba kosovar nga Prizreni, ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij.

I njëjti është arrestuar, dhe siç raporton policia, ai këtë vepër penale e kreu në gjendje të dehur.

Me vendim të prokurorit lidhur me rastin e ndodhur më 3 janar, i dyshuari është dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com

 

Më Shumë

Mot i ftohtë dhe me fjolla bore sot në Kosovë

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Nuk përjashtohen rigat dhe fjollat e borës. Sipas...

Kryeziu: Me pas treguar kaq dashuri për Amerikën sikur për Martin Berishajn, Kosova do të ishte më mirë

Drejtori i Institutit Demokratik të Kosovës, Ismet Kryeziu, ka reaguar lidhur me zhvillimet e fundit dhe raportet me Amerikën. “Sa respekt, dashuri e përkushtim po...

Lajmet e Fundit