14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Prizren: Grumbull i qytetarëve pa distancë (FOTO)

Një numër i madh i qytetarëve në Prizren kanë dalë për ta kaluar kohën e tyre të lirë.

Në mungesë të qëndrimit në kafiteri dhe lokale të tjera, ata janë po qëndrojnë në hapësirat e qendres së qytetit pa distancë.

Lexues të Klan Kosovës kanë dërguar fotografi nga ky qytet ku shihet edhe një numër i qytetarëve edhe pa maska.

Më Shumë

Zelensky i kërkon parlamentit të Ukrainës ta sanksionojë Iranin për 50 vjet

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, i ka kërkuar parlamentit të vendit të vendosë sanksione ndaj Iranit për 50 vjet. Duke cituar një projekt-rezolutë, gazeta ukrainase...

Dramë në kufirin në Morinë: Policia gjuhet me armë nga disa persona

Policia e Shtetit informoi sot se në Morinë u godit një grup i strukturuar kriminal që organizonte dhe drejtonte një rrjet të trafikut ndërkombëtar...

E kërkon MIlani

Lajmet e Fundit