19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Prizren: Hap llogari në Facebook në emrin e tjetrit dhe kërkon donacione në kohë pandemie

Një person ka raportuar në Polici, për një person tjetër se i kishte hapur llogari në rrjetin social Facebook.

Policia njofton se rasti ka ndodhur në qytetin e Prizrenit.

Në llogarinë e hapur në emër të raportuesit, është kërkuar donacion nga ana e të dyshuarit.

Rasti është duke u hetuar nga ana e Policisë dhe është cilësuar si “hyrje në sistemin kompjuterikë”

Më Shumë

Leao iu kërkon falje tifozëve të Juventus-it që e futi fanellën e tyre nën pantallona

Ylli i Milan-it, Rafael Leao, i ka tërbuar tifozët e Juventus-it duke e futur fanellën e tyre nën pantallona. Pas ndeshjes që Milan-i e mposhti...

Prizren, 10 aktakuza kundër 11 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur pesëdhjetegjashtë (56) aktakuza kundër gjashtëdhjeteshtatë (67) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Lajmet e Fundit