1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Prizren, një baba sulmohet fizikisht dhe kanoset nga djali i vet

Një burrë nga Prizreni ka raportuar dje policinë se është sulmuar fizikisht dhe kanosur nga djali i tij.

Sipas njftimit, i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Prizren 17.07.2021 – 17:40. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht dhe kanosur nga djali i tij. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Mot i vranët e me reshje bore sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë dites do të mbajë mot i vranët dhe me kushte për reshje bore. Sipas IHMK-së,...

Apeli e kthen në rivendosje aktakuzën për rastin e 17 kg drogë në Prizren

Gjykata e Apelit e ka kthyer në rivendosje aktakuzën për rastin e 17 kg drogë në Prizren. Më 1 qershor 2022, gjatë kontrollit të automjetit...

Lajmet e Fundit