1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Zhduket një djalë në Prizren

Një baba nga Prizreni ka njoftuar policinë se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Sipas ankuesit viktima edhe disa herë më herët është larguar nga shtëpia por është kthyer.

“Prizren, 15.07.2021 – 16:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar policinë se djali i tij ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij. Sipas ankuesit viktima edhe disa herë më herët është larguar nga shtëpia por është kthyer. Rasti në hetime”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Rita Ora publikon ‘trailerin’ e klipit të ri, shfaqet si nuse dhe me një sërë figurash publike në krah

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po bëhet gati për rikthimin e madh. Ajo ka paralajmëruar se më 27 janar do të publikojë këngën...

Shkak i një konflikti në rrjetet sociale, dy të mitur nga Malisheva rrahin një të mitur tjetër

Janë arrestuar dy të mitur në Malishevë pasi që kanë sulmuar fizikisht një të mitur tjetër. “Janë arrestuar dy të dyshuar të mitur meshkuj kosovar...

Lajmet e Fundit