6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Prizren: Vetura godet këmbësoren duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore

Në rrugën “Shaip Spahiu” në Prizren dje ka ndodhur një aksident trafiku ku kanë qenë të përfshirë një veturë dhe një këmbësore.

Deri te aksidenti dyshohet se ka ardhur nga pakujdesia, me ç’rast ishte goditur këmbësorja e cila ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Policia njofton se viktima është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit ku edhe po e vazhdon trajtimin.

Më Shumë

Ndërron jetë një person në Korishë të Prizrenit, policia nis hetimet

Një person ka ndërruar jetë në fshatin Korishë të Prizrenit. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 13:45. Sipas raportit të policisë, thuhet se pas përkeqësimit...

Grabitje e armatosur në Prizren: Pronari i shtëpisë kacafytet me hajdutin

Grabitjet e vjedhjet nëpër shtëpi e banesa përveç që po sjellin humbje të mëdha, po shkaktojnë edhe pasiguri e ankth te qytetarët, që shpesh...

Lajmet e Fundit