6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Vetaksident në Duhël të Suharekës

Një vetaksident ka ndodhur sot në orët e mëngjesit në Duhël të Suharekës.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur për Telegrafin se një person ka kërkuar trajtim mjekësor.

“Në kilometrin e 45 të autostradës, afër Duhlës ka ndodhur një vet-aksident. Një automjet është përfshirë, ndërsa një person ka kërkuar trajtim mjekësor si pasojë e aksidentit. Njësitet për menaxhim dhe kontroll të autostradës po trajtojnë rastin”, bëri të ditur Daut Hoxha, zëdhënës i Policisë së Kosovës. /Telegrafi/

Më Shumë

Licencohet Federata e Sportit Shkollor

Ministri i Sportit, Hajrulla Çeku ka nënshkruar licencën e radhës për një federatë të sportit, sipas udhëzimit administrativ për licencimin e federatave. Pas rekomandimit pozitiv...

Dyqind mijë dollarë në muaj nuk sjellin lumturi në fytyrën e Kim Kardashianit – 42 vjeçarja shihet e mërzitur pas finalizimit të divorcit me...

Kim Kardashian dukej e tensionuar të hënën pasdite teksa mbërriti në atë që dukej si një konferencë familjare pas përfundimit të divorcit të saj...

Moti për sot

Lajmet e Fundit