13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Prizren: Vodhi laptopin dhe e fshehu në oborr, prangoset i dyshuari

Një vjedhje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur sot në Prizren.

Policia ka njoftuar se mbrëmë është arrestuar një personi me inicialet L.L. në rrugën “Ismet Jashari Kumnova” në Prizren pasi që i njëjti dyshohet se ka vjedhur një laptop.

I arrestuari dyshohet se ka vjedhur laptopin në një lokal rrobaqepësie, në të cilin ai kishte hyrë nëpërmjet dritares së banjës.

Pasi kishte kryer vjedhjen ai dyshohet se ka dalë nga lokali nga një dritare e vogël që gjendet në derën hyrëse të lokalit.

Policia më pas kishte gjetur të fshehur laptopin në oborrin e të dyshuarit.

Policia i ka gjetur të dyshuarit laptopin të fshehur në oborrin e tij

Më Shumë

Anulohet konkursi për sekretarë të shkollave në Prizren

Komuna e Prizrenit ka anuluar konkursin e Drejtorisë së Arsimit për sekretarë të shkollave. Ky vendim është marrë nga ana e kryetarit të Komunës, Shaqir...

Anulohet lufta në mes të Joshuas dhe Furyt: Promovuesi Heran jep detajet

Eddie Hearn ka deklaruar se ndeshja e propozuar mes Anthony Joshuas dhe Tyson Furyt është anuluar. Një ndeshje ëndrrash mes dy peshave të rënda britanike...

Lajmet e Fundit