22.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Prizreni më i padisiplinuari

Për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemies Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka ndaluar 44 persona.

Në raportin 24 orësh Policia ka konfirmuar se më të padisiplinuarit janë nga Prizreni, 25 persona.

Image

 

Më Shumë

47-vjeçari nga Kosova vdiq në një aksident në Zvicër

Një 47-vjeçar nga Kosova vdiq të premten në Zvicër si pasojë e një aksidenti në trafik. Kosovari i cili drejtonte një furgon (kombi), u godit...

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia – zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, konfirmuan se ishin martuar zyrtarisht në janar. Dhe të sapomartuarit ngritën temperaturat së fundmi teksa pozuan së...

Lajmet e Fundit