10.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

PSG mund ta shesë Di Marian

Paris Saint-Germain po planifikon që ta shesë Angel Di Marian gjatë afatit kalimtar të janarit, raporton TuttoMercatoWeb.

Di Maria ishte cak i Barcelonës gjatë verës, por raportet sugjerojnë që Kina tani mund të jetë po ashtu destinacion për argjentinasin.

Nusja e Ermalit shfaqet e veshur me një fustan shumë të shkurtër, do ta bëjë burrin xheloz me këtë pamje

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show bizit. Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë...

Ndizen qirinj në Prizren për policin e rënë në krye të detyrës

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë komunalë e qytetarë, në Stacionin Policor Alfa në Prizren, shprehën sonte solidaritetin me familjen dhe...

Fitorja e Kosovës

Lajmet e Fundit