5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Qeni del nga vetura dhe e kafshon një vajzë të mitur në Suharekë

Një vajzë e mitur është sulmuar nga qeni në Suharekë.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj e mitur është sulmuar nga një qenë i cili ka dalë nga një veturë dhe pasi e ka kafshuar viktimën është futur prapa në veturë e cila është larguar nga vendi i ngjarjes. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor”, thuhet në njoftim.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Më Shumë

Liberalizimi diskutohet sërish në Bruksel

Të martën në Bruksel mbahet edhe një takim i Grupit Punues për Vizat në kuadër të Këshillit të Bashkimit Evropian. Sipas njoftimin nga agjenda e...

Hani portokaj e mandarina për seks më të mirë

Një dëshirë e ulët seksuale nuk duhet të shënojë fundin e jetës suaj intime, sepse ka ushqime që ndihmojnë për ta rritur.   Portokajtë kanë shumë...

Lajmet e Fundit