3.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Rahovec, burri dyshohet se në prezencë të policisë sulmoi dhe ofendoi vëllain e tij

Një burrë i dyshuar në Rahovec është arrestuar pasi në prezencën e Policisë e ka sulmuar dhe ofenduar vëllain e tij.

“Të dyshuarit i është bërë alkool-testi i cili ka rezultuar me 1.86 promil”- thuhet në raportin e Policisë.

Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 23:40.

Më Shumë

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali! Interi po shqyrton të gjitha mundësitë e merkatos përmes të cilave synon të sigurojë të ardhmen e...

Mesazhi i eurodeputetëve për Serbinë: Nëse s’e pranoni marrëveshjen me Kosovën, do të bëheni si Irani i Evropës

Deputetët e Parlamentit Evropian ua kanë bërë të qartë homologëve të tyre në Parlamentin e Serbisë se çfarë mund të ndodhë nëse Serbia nuk...

Lajmet e Fundit