14.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Rahovec/ Nën ndikim të alkoolit ushtron dhunë ndaj gruas, arrestohet

Në Rahovec është arrestuar një person për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj një femre, së cilës i kishte shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, raporton PrizrenPress.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se i dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit, të cilit pasi i është bërë matja ka rezultuar 2.17 promilë alkool në gjak.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Ky është pozicioni perfekt në seks për çiftet dembele që duan të kënaqen pa u lodhur shumë

Cili është pozicioni më i mirë pa shumë përpjekje fizike? Bërja e dashurisë do të jetë edhe më e zjarrtë dhe më emocionuese – dhe...

Celine Dion anulon turneun botëror, shkak problemet shëndetësore

Këngëtarja 55-vjeçare anuloi edhe një herë turneun në Britaninë e Madhe dhe atë evropiane të premten mes luftës së saj me sindromën Stiff-person. “Ndërsa bota...

Lajmet e Fundit