10.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Rahovec: Sulmon fizikisht gruan, arrestohet nga Policia

Policia e Kosovës njofton se në qytetin e Rahovecit mbrëmë rreth orës 20:45 është arrestuar një burrë pasiqë dyshohet se pas një mosmarrëveshjeje e ka sulmuar fizikisht gruan e tij.

Sipas Policisë, viktima është dërguar në Spitalin Gjakovës për trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje ndërsa rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Garë e nxehtë për nënshkrimin e yllit të Bayer Leverkusen

Gara për nënshkrimin e Florian Wirtz të Bayer Leverkusenit po nxehet me Barcelonën, Real Madridin dhe Liverpoolin që e kërkojnë mesfushorin, sipas Fabrizio Romano. 19-vjeçari...

Haxhiu kërkon nga Qeveria të riprocedohet në Kuvend kërkesa për tërheqjen nga Trusti

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës që ta riprocedojë në Kuvendin e Kosovës kërkesën e qytetarëve...

Lajmet e Fundit